XVIII Ogólnopolski Konkurs ,,PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”

Znamy już laureatów kolejnej edycji Konkursu ,,Pudełko moich marzeń”.   Wśród  osób nagrodzonych nie zabrakło także uczniów naszego gimnazjum.

Pierwsze miejsce w konkursie literackim zajęła uczennica klasy IIIa Weronika Kazimierczak za opowiadanie pt. ,,Kiedy odeszłaś”.

Na konkurs w tej kategorii  wpłynęło 47 prac z całej Polski, a opowiadanie Weroniki zachwyciło jurorów tak bardzo, że jednogłośnie przyznali jej pierwsze miejsce.

W kategorii plastycznej również mamy wielki sukces – Maja Poklasińska, uczennica klasy IIb,  zajęła II miejsce. To również olbrzymi sukces, tym bardziej, że w tej kategorii na konkurs nadesłano aż 74 prace.

Obie laureatki nagrody odebrały osobiście z rąk Organizatorów Konkursu, starosty zduńskowolskiego pana Wojciech Rychlika a także gościa specjalnego Gali – światowej sławy śpiewaczki Katarzyny Nowak- Stańczyk.

Dziewczynom gratuluję po raz kolejny a czytającym ten artykuł pragnę przypomnieć, że

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!! WARTO O NIE WALCZYĆ!!!

Agnieszka  Wlazłowska