LEĆ KOLĘDO W ŚWIAT.....

W piątek 22 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Zapolicach z bożonarodzeniowym przesłaniem, wystąpili uczniowie klas:  IIIa, IIIb, IIIc  prezentując Jasełka.

Gośćmi uroczystości byli:  p. Witold Oleszczyk – Wójt Gminy Zapolice, p. Piotr Paweł Hryniuk – Przewodniczący Rady Gminy Zapolice,  p. Paweł Perdek - Dyrektor  Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach, p. Katarzyna Browne - Przewodnicząca Rady Rodziców, emerytowani nauczyciele oraz licznie przybyli rodzice.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Radosny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy. Jasełka szkolne przygotowały panie: Agata Głowienkowska , Beata Chiniewicz i Katarzyna  Podgrodzka.

Bardzo dziękujemy panu  Radosławowi Kubiakowi za obsługę sprzętu nagłaśniającego podczas  uroczystości oraz pani Bogumile Sworskiej za pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Agata Głowienkowska

Beata Chiniewicz