Wspomnienia z wakacji...

Wakacje już za nami. Zostały miłe wspomnienia, fotografie i pamiątki. Uczniowie naszej szkoły w sierpniu (od 03.08.2018 do 15.08.2018) wypoczywali na kolonii w uroczej miejscowości Dąbki w województwie zachodniopomorskim. Organizatorem kolonii była p. Anna Fendor -Kikowska.

Program pobytu obfitował w wiele atrakcji, koloniści zwiedzili: Ustkę, Darłowo, płynęli statkiem po morzu, miło spędzili czas w parkach wodnych w Redzikowie i Darłówku. Gdy tylko  sprzyjała pogoda, czas spędzali na plaży, kąpiąc się w morzu i w promieniach słonecznych. Dużo wrażeń i pozytywnych emocji dostarczały konkursy, gry sportowe i zabawy towarzyskie. Wszyscy uczestnicy kolonii chętnie prezentowali swoje umiejętności, różnorodne talenty, wiedzę i poczucie humoru. „Randka w ciemno”, „Mam talent”, śluby kolonijne i chrzest, czy dyskoteki między- kolonijne były świetną okazją do wesołej zabawy, zawierania nowych znajomości i przyjaźni.

Nadmorska przyroda i malownicze zachody słońca sprzyjały długim spacerom, zbieraniu pięknych kamieni i muszelek, które teraz przypominają wszystkim o wakacyjnym czasie spędzonym na koloniach w Dąbkach.

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych koloniach!

Jolanta Bednarek

Elżbieta Nowak